ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΣΑ 14-15/3/2015

2015-03-12 22:11

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

1. Α' κατηγορία Ανδρών, 2ος Ομιλος: Χολαργός - Kολωνός, Σάββατο 14/3, ώρα 15.30. Γήπεδο "Χολαργού Α'(17ης Νοεμβρίου και Κεφαλληνίας, Χολαργός).

3. ΝΕΟΙ, 1ος Ομιλος: Χολαργός - Αγ. Παρασκευή, Σάββατο 14/3, ώρα 12.45. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα προσέλευσης στο γήπεδο 11.30

ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Τσανούλας, Ακάσογλου, Καλαντζής, Κανδυλάκης, Γιώτης, Χριστοφόρου, Καρράς, Καταιβάτης, Σταμπουλής, Μέξης, Στρατάκος Στ., Χρόνης, Αγραφιώτης, Καναβός, Μανιώτης, Γαλανάκης, Στρατάκος Π., Σεφέρη Μάρκος.

3. ΠΑΙΔΕΣ, 2ος Ομιλος: Α.Ο. Μικρασιατικός - ΧολαργόςΚυριακή 15/3, ώρα 10.30. Γήπεδο: "Καισαριανής Βοηθητικό" (Οδεμησίου και λεωφ. Εθν. Αντιστάσεως, 9η στάση Καισαριανής).

AΠΟΣΤΟΛΗ: Κονγκίνης, Πολυμένος, Μπακόπουλος, Τσαμαντιώτης, Αργυρόπουλος, Ζαρλακούτης, Στρατάκος, Βασάλιος, Ντρέτσας, Μπισιώτης, Ντελιλάι, Λουσίδης, Κατσαρός, Νικολάου, Ζιάγκος, Παπά, Πέικος, Σταματάκης, Φεραδούρος, Σδράλλης.

*Συγκέντρωση στις 08.30 το πρωί της Κυριακής στο "Μ. Μαρσώ"
*Αναχώρηση στις 09.15.
 
*Σημαντική επισήμανση: Ο προπονητής της ομάδας των Παίδων, Λεωνίδας Μαρίνος, εφιστά την προσοχή στους  παίκτες για την αυστηρή τήρηση των ωρών προσέλευσης και  αναχώρησης, κυρίως λόγω της πρωινής  διεξαγωγής του αγώνα.
Για να είμαστε στην ώρα μας, το πρωί της Κυριακής, πρέπει να ξυπνήσουμε το αργότερο στις 7.30 και αφού πάρουμε ένα καλό πρωινό να έρθουμε στο ραντεβού με την ομάδα. Για να γίνει αυτό πρέπει να κοιμηθούμε το αργότερο στις 11.30 το βράδυ για να συμπληρώσουμε ένα 8ωρο ύπνου.

 

Νέα

2017-06-21 13:26

Σήμερα ημέρα γιορτής στον Ο.Φ. Χολαργού - ελάτε να γιορτάσουμε ΜΑΖΙ

Σήμερα είναι ημέρα γιορτής για την ακαδημία μας!!! Σας περιμένουμε όλους για να περάσουμε μια όμορφη βραδιά!!!!!!
2017-06-19 19:21

Ενημέρωση Παιδικού τμήματος για φιλική αναμέτρηση με το Παμπαιδικό

Αύριο Τρίτη 20/6 θα γίνει φιλική αναμέτρηση μεταξύ Παιδικού και Παμπαιδικού τμήματος, στο γήπεδο Χολαργού Β', στις 17.00. Οι ποδοσφαιριστές του Παιδικού τμήματος Ν. Παροικάκης, Β. Μάντζιος, Κ. Μάνθος, Αλ. Τσαμαντιώτης παρακαλούνται να έχουν οπωσδήποτε μαζί τους τις εμφανίσεις (μπλε και άσπρη).
2017-06-19 13:41

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ PRE-JUNIOR ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ!!!

Είναι σημαντικό, σήμερα Δευτέρα 19/6, τα παιδιά της ομάδας "Πολυνίκης" του τμήματος Pre-Junior να προσέλθουν, στη διάρκεια της προπόνησης, να παραλάβουν τα μπλουζάκια Πόλο του χορηγού προκειμένου να τα φορέσουν στην Τελετή Λήξης της σεζόν 2016-17 την Τετάρτη 21/6.
2017-06-16 18:49

Ενημέρωση τμημάτων υποδομής για το Σαββατοκύριακο 17-18/6

Το Σαββατοκύριακο 17-18/6 τα τμήματα υποδομής δεν θα έχουν καμία αθλητική δραστηριότητα
2017-06-15 19:28

Εκτακτη ενημέρωση γονέων τμήματος Pre-Junior

Φίλοι γονείς σε συνέχεια της προφορικής μας ενημέρωσης, αναφορικά με τις αθλητικές δραστηριότητες των παιδιών του τμήματος, σας γνωρίζουμε τα ακόλουθα: Μέχρι τη λήξη της τρέχουσας αθλητικής περιόδου το πρόγραμμα προπονήσεων θα διεξάγεται τις ημέρες Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή στο ισχύον ωράριο,...
2017-06-08 18:16

Ενημέρωση-υπενθύμιση τμημάτων Pre-Junior (Πολυνίκης), Junior και Παμπαιδικού για απονομές Soccerlink

Το Σάββατο 10 Ιουνίου 2017 και από τις 18.20 το απόγευμα, καλούνται όλα τα παιδιά των Pre-Junior (Πολυνίκης), Junior, και τα παιδιά του Παμπαιδικού, που έχουν αγωνιστεί έστω και σε έναν αγώνα του τουρνουά Soccerlink με το τμήμα του Γ. Φελλά, να βρίσκονται στο γήπεδο του Απόλλωνα Σμύρνης...
2017-06-07 15:55

Eνημέρωση Παιδικού τμήματος για προπονήσεις και φιλικό αγώνα

Οι δραστηριότητες του Παιδικού Τμήματος από Τετάρτη 7/6 έως Παρασκευή 9/6 έχουν ως εξής: Τετάρτη 7/6 προπόνηση στις 19.30 Πέμπτη 8/6 προπόνηση στις 18.00 Παρασκευή 9/6 φιλικός αγώνας με τον Α.Σ. Παπάγου στις 18.00. Προπονήσεις και φιλικός αγώνας θα διεξαχθούν στο γήπεδο "Χολαργού Β' -...
2017-06-06 18:44

Σημαντική ανακοίνωση προς τους γονείς των αθλητών του τμήματος Pre-Junior "Πολυνίκης"

Φίλοι γονείς, σας ενημερώνουμε ότι το προσεχές Σάββατο 10 Ιουνίου 2017 και ώρα 19.00 είναι προγραμματισμένη (από τους διοργανωτές του τουρνουά Soccerlink 2016-17), η εκδήλωση απονομών για τις ομάδες που διακρίθηκαν. Με δεδομένο το γεγονός ότι τα Pre-junior "Πολυνίκης" κατέλαβαν την 1η βαθμολογική...

Νέα

2017-10-07 00:44

Προσφορά για τους αθλητές της ακαδημίας του Ο.Φ. Χολαργού

Το παράρτημα του Χολαργού της Αλυσίδας So Easy, προσφέρει εκπτώσεις για τη φοίτηση τους, στους αθλητές της Ακαδημίας μας, με την επίδειξη της Ταυτότητας Αθλητού. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στα τηλέφωνα: 2106564210-211 (Μεσογείων 210 & Υμηττού 2) Η έκπτωση είναι για όποιο...
2017-08-08 09:24

Ανακοίνωση συνεργασίας του ΟΦ Χολαργού με τους προπονητές των τμημάτων υποδομής της Ακαδημίας

Το Δ.Σ. του Ο.Φ. Χολαργού βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει τις ανανεώσεις των συνεργασιών του με τους προπονητές, Δημήτρη Μωραϊτη, Γεώργιο Φελλά, Σωτήρη Βλαχάκη, Λευτέρη Τσουκαλά και Ζώγα Μάκη, αλλά και τις νέες συνεργασίες του με τους προπονητές Θεόδωρο Κωνσταντή και Αλέξανδρο...
2017-08-03 23:31

Σύντομα το πλήρες πλάνο και το πρόγραμμα των προπονήσεων των τμημάτων υποδομής του Ο.Φ. Χολαργού

«Το Δ.Σ. του Ο.Φ. Χολαργού σας ενημερώνει ότι εντός των επόμενων ημερών θα ανακοινωθεί το πλήρες πλάνο και πρόγραμμα των προπονήσεων των τμημάτων υποδομής της Ακαδημίας του Ο.Φ. Χολαργού».
2017-06-28 20:19

Eνημέρωση τμήματος Pre-Junior!!!

Φίλοι γονείς, Οι ακραίες καιρικές συνθήκες (άνω 40ο C), που προβλέπονται τις επόμενες ημέρες, απαγορεύουν οποιαδήποτε αθλητική δραστηριότητα για τα παιδιά. Ως εκ τούτου την Παρασκευή 30/6 ακυρώνεται η τελευταία προπόνηση του τμήματος Pre-Junior της περιόδου 2016-17. Πολλές ευχές για ένα ξέγνοιαστο...
2017-06-27 19:40

Ενημέρωση τμήματος Be-be για την τελευταία προπόνηση της σεζόν

Την Τετάρτη 28/6 το τμήμα των Be-be (Αστεράκια) θα κάνει την τελευταία του προπόνηση στις 19.00-20.00 λόγω των υψηλών βαθμών της θερμοκρασίας. Γονείς και παιδιά να έρθουν με αθλητικά παπούτσια να παίξουν όλοι μαζί στην τελευταία αυτή προπόνηση της χρονιάς. ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!  
2017-06-26 18:51

H γραμματεία ανοιχτή μέχρι τέλος Ιουνίου

Η γραμματεία του Ο.Φ. Χολαργού θα παραμείνει ανοιχτή μέχρι τέλος Ιουνίου
2017-06-25 18:41

Aλλαγή ώρας προπόνησης για το τμήμα Be-be (Αστεράκια)

Από Δευτέρα 26/6 οι προπονήσεις του τμήματος Be-be (Αστεράκια) θα γίνονται, λόγω καλοκαιριού, 18.00-19.00
2017-06-25 18:13

Αγωνιστική δραστηριότητα 3ης ημέρας στο τουρνουά Boca Sport Καρπενήσι

Τα αποτελέσματα των αγώνων της χθεσινής ημέρας (24/6) στο τουρνουά Boca Sport Καρπενήσι 2017 είναι τα εξής: Junior: Ο.Φ. Χολαργού - Α.Ε. Μεσολογγίου 0-8 Παμπαιδικό: Ο.Φ. Χολαργού - ΠΑΕ Παναιτωλικός 0-5 Παιδικό: Αθηναϊκός - Ο.Φ. Χολαργού 2-0 Παμπαιδικό 2 (Fair Play...
2017-06-24 13:18

Σε εξέλιξη το τουρνουά Boca Sport Καρπενήσι 2017

Ξεκίνησε χθες 23/6 το τουρνουά Boca Sport Καρπενήσι 2017 με τη συμμετοχή των τμημάτων Παιδικού, Παμπαιδικού και Junior του Ο.Φ. Χολαργού. Η αποστολή έφτασε το μεσημέρι της Παρασκευής 23/6 στο ξενοδοχείο και το απόγευμα της ίδιας μέρας είχε τον πρώτο αγώνα με το τμήμα junior όπου έχασε από την ΠΑΕ...
2017-06-23 15:15

Ενημέρωση τμήματος Βe-be για τους γεννημένους το 2010

Σήμερα Παρασκευή 23/6 Κ Α Λ Ο Υ Ν Τ Α Ι οι παίκτες του τμήματος Βe-be, που είναι γεννημένοι το 2010, για προπόνηση μαζί με το τμήμα Pre-Junior, στις 17.45 στα γήπεδα 5x5 στο Νταμάρι.