ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK και ΖΩΓΡΑΦΟΥ 22-23/11 και φιλικοί αγώνες....

2014-11-20 19:55

Το Σαββατοκύριακο 22-23/11 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink έχει ως εξής:

1. Παμπαιδικό, 1ος Βορείων Προαστίων: Δόξα Βύρωνα - Ο.Φ. Χολαργού, Κυριακή 23/11, ώρα 10.00. Γήπεδο: "Εργάνης" (δίπλα στο Θέατρο Βράχων Μελίνα Μερκούρη - Βύρωνας). Ωρα προσέλευσης παίκτων 09.15.

2. Junior (2), EY AΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ, 2ος Ομιλος: Ο.Φ. Χολαργού - Willem ΙΙ Soccer School Κυριακή 23/11, ώρα 12.45. Γήπεδο: "Xολαργού Β' - Νταμάρι 9χ9" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα προσέλευσης παικτών 12.30.

3. Pre-Junior (1), 2ος Βορείων Προαστίων: Ο.Φ. Χολαργού - Α.Ο. Πατησίων, Σάββατο 22/11, ώρα 10.00 π.μ. Γήπεδο: "Χολαργού Β'  5χ5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα προσέλευσης παικτών 09.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΟΜΑΔΑΣ: Γκόρος Εμμ., Θώμος Ε., Κελσίου Αλ., Κουτουνίδης Αρ., Μαργέτης Χρ., Μπαλάσκας Κ., Μπεκιάρης Δ., Πήλιουρης Π., Πολλάτος Απ., Μπίνας Γ., Μαραγκός Αρ., Καλαντζάκος Ηλ..

4. Pre-Junior (2), EY AΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ, 2ος Βορείων Προαστίων: O.Φ. Χολαργού - Αστέρας Football Academy, Κυριακή 23/11, ώρα 13.30. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5χ5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα προσέλευσης παικτών 13.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΟΜΑΔΑΣ: Παπαμιχαήλ Θ., Παπαμιχαήλ Ε., Θύμιος Ι., Κούρος Χ., Μέτσο Μ., Παπαναστασίου Ν., Ρήγος Χ., Νικολάου-Δημητρίου Α., Αλκα Λ., Σταμούλης Αθ., Τριβήλος Στ., Φάκος Γ..

5. Mπόμπιρες (3ος Ομιλος): Ο.Φ. Χολαργού - Π.Ο. Ψυχικού, Σάββατο 22/11, ώρα 10.00 π.μ. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5χ5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα προσέλευσης παικτών 09.50.

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΟΜΑΔΑΣ: Στεφανούρης Σ., Κοντογιώργος Χ., Παπαδόπουλος Θ., Χασιώτης Β., Ασπραδάκης Αλ., Μαργαρίτης Δ., Καλαντζάκος Ηλ., Θεοχάρης Γ., Νικόλαρος Γ., Μπριλάκης Μ., Μπαλλάς Γ., Μαρουδίτσης Π., Νίκας-Οικονόμου Β., Χιώτης Ν.

6. Mπόμπιρες (Φιλικός Αγώνας): Ο.Φ. Χολαργού - Π.Ο. Ψυχικού, Σάββατο 22/11, ώρα 11.00 π.μ. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5χ5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα προσέλευσης παικτών 10.50.

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΟΜΑΔΑΣ: Αγορίτσας Ι., Ράμπαντι Α.-Κ., Βόμβας Π., Καπουράνης Ηλ., Αντωνόπουλος Σ., Βλασταράς Π., Κατσοχρήστος Κ., Κουγιουμτζόπουλος Ηλ., Μπέσκος Δ., Κούρος Ηλ., Αεράκης Β., Καπέτας Χρ.-Μ., Λαμπρόπουλος Μ., Νομικός Ι., Πήλιουρης Αν., Στεφανάκης Στ., Τζαμάκος Δ.-Αγγ., Φλέσσας Λ., Ζάχος Β.

Junior 1: Αστέρας Ζωγράφου - Ο.Φ. Χολαργού (άνευ αγώνα) 0-3. Αντί αυτού θα γίνει φιλικός αγώνας Σχ. Ολυμπιακού Αιγάλεω - Ο.Φ. Χολαργού, Κυριακή 23/11, ώρα 11.00 π.μ. (Ορφέως 191, Αιγάλεω). Ωρα προσέλευσης παικτών 10.30 π.μ.

 


Παρακαλούνται οι γονείς να ενημερώνουν έγκαιρα (αν είναι εφικτό από την προηγούμενη ημέρα των αγώνων) τους προπονητές των ομάδων, όταν συντρέχουν λόγοι απουσίας των παιδιών από τις αθλητικές δραστηριότητες και κυρίως τους ποδοσφαιρικούς αγώνες.

 

© 2013 Oμιλος Φιλάθλων Χολαργού. Όλα τα δικαιώματα κατοχυρωμένα

Υλοποιήθηκε από Webnode