Τουρνουά Soccerlink

 
 
Το πρωτάθλημα ξεκίνησε στις 13/10/2018
 
 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 6 (Babini) - ΦΙΛΙΚΑ

Έφορος τμήματος : Ράνια Μπούσιου

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8/12/18  ----
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ  SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19/1/19 ----
       

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 8 (Lions) - 2ος ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-8 (πρώην 2ος ΚΙΒΩΤΟΣ έως 09-12-2018)

Έφορος τμήματος : Λάμπρος Μπαμπάτσικος

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 13/10/18 7 - 4
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 20/10/18 3 - 2
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 ΑΚ. Β ΛΑΚΗ 3 03/11/18 5 - 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 11/11/18 2 - 5
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 17/11/18 4 - 5
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 25/11/18 3 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 1/12/18 2 - 2
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8/12/18 12 - 9
Από 2ος Κιβωτός σε 2ος Βορείων Προαστείων
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 15/12/18 1 - 1
ΚΟΣΜΟΣ Β.Π Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 12/1/19 ΑΚΥΡΩΣΗ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 ΟΣΦΠ ΣΧ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 1 20/1/19 2 - 8
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 ΗΝΙΟΧΟΣ F.C 26/1/19 6 - 5
ΑΚΑΔ. Γ.ΠΕΠΠΕΣ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 2/2/19 6 - 2
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 9/2/19 2 - 6
ΠΑΠΑΓΟΣ 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 16/2/19 ΑΝΑΒΟΛΗ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 ΑΚ.Β ΛΑΚΗ 1 23/2/19  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 8 (Tigers) - 3ος ΚΙΒΩΤΟΣ

Έφορος τμήματος :

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 13/10/18 3 - 3
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 20/10/18 2 - 11
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 ΑΚ. Β ΛΑΚΗ 4 03/11/18 3 - 1
ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 10/11/18 1 - 5
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 ΑΚ. Β.ΛΑΚΗ 5 17/11/18 3 - 0 (Α)
Π.Ο.ΨΥΧΙΚΟ 3 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 24/11/18 4 - 6
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 1/12/18 2 - 14
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4 8/12/18 0 - 7
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 15/12/18 5 - 2
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2 12/1/19 ΑΚΥΡΩΣΗ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ
Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 20/1/19 4 - 5
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 ΟΣΦΠ ΣΧ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2 26/1/19 2 - 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 3/2/19 6 - 5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 9/2/19 5 - 0
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 16/2/19 ΑΝΑΒΟΛΗ
2ος γύρος
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 3 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 23/2/19  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 10 (Selecao) - 3ος ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ Κ 10

Έφορος τμήματος : Έφη Ματσούκα

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΑΚ. Β.ΛΑΚΗ 2 13/10/18 6 - 1
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 21/10/18 4 - 7
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 03/11/18 6 - 2
ΚΟΣΜΟΣ Β.Π Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 10/11/18 1 - 5
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΗΝΙΟΧΟΣ F.C 17/11/18 3 - 0 (Α)
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 24/11/18 1 - 2
ΑΚΑΔ.ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 2/12/18 2 - 7
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΑΓΙΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 8/12/18 6 - 0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 15/12/18 2 - 2
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΠΑΠΑΓΟΣ 1 12/1/19 ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 19/1/19 2 - 6
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 JUVENTUS ATHENS ACADEMY 2 26/1/19 4 - 1
ΟΣΦΠ ΣΧ.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 2/2/19 5 - 6
3ος  Β.Π. Κ-10 (11 αγώνες)
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1 9/2/19 6 - 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 16/2/19 5 - 4
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 1 23/2/19  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 10 (Albiceleste) - 1ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ Κ 10

Έφορος τμήματος : Μαρκέλλα Κολιοβασίλη

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 Π.0 ΨΥΧΙΚΟΥ 2 13/10/18 2 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1 20/10/18 3 - 0 (A)
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 03/11/18 2 - 0
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ  4 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 10/11/18 1 - 6
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΑΚΑΔ. Γ. ΠΕΠΠΕΣ  2 17/11/18 6 - 3
JUVENTUS  ATHENS ACADEMY 3 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 24/11/18 0 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 1/12/18 3 - 0 (A)
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 8/12/18 0 - 6
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ATLANTIS F.C ACADEMY 15/12/18 2 - 0
Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 13/1/19 2 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΑΚΑΔ.COERVER 1 20/1/19 5 - 4
1ος ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ Κ-10 (10 αγώνες)
Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 27/1/19 7 - 6
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2 2/2/19 4 - 2
ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 9/2/19 5 - 7
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 (ΦΙΛΙΚΟΣ) 17/2/19 0 - 2
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΟΣΦΠ ΣΧ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 1 23/2/19  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 10 (Tricolore) - 2ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ Κ 10

Έφορος τμήματος : Θάνος Λυκούδης

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 13/10/18 ΑΝΑΒΟΛΗ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 MAROYSI  ATHETIC CENTER 20/10/18 1 - 2
ΟΣΦΠ ΣΧ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 03/11/18 2 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 ΠΑΠΑΓΟΣ 2 10/11/18 3 - 0
ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 17/11/18 ΑΝΑΒΟΛΗ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 24/11/18 3 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 1/12/18 2 - 5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 8/12/18 1 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ 2 15/12/18 3 - 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 13/1/19 3 - 1
Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 19/1/19 1 - 2
2ος ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ Κ-10 ΝΕΟΣ (10 αγώνες)
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 ΑΚ. Β.ΛΑΚΗ 3 26/1/19 0 - 4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 3/2/19 3 - 1
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2 9/2/19 1 - 4
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 JUVENTUS (ΦΙΛΙΚΟΣ) 16/2/19  
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 3 23/2/19  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 10 (Ατζούρι) - 3ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ 10

Έφορος τμήματος : Ιωάννης Τοπούλι

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 13/10/18 ΑΝΑΒΟΛΗ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 20/10/18 1 - 0
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2 03/11/18 2 - 4
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΟΝΙΟΥ 2 10/11/18 1 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 17/11/18 5 - 2
JUVENTUS ATHENS ACADEMY 4 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 25/11/18 2 - 1
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3 1/12/18 5 - 5
ATLANTIS F.C ACADEMY Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 8/12/18 3 - 5
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 3 16/12/18 3 - 0 (A)
ΑΚ.Β. ΛΑΚΗ 5 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 12/1/19 ΑΚΥΡΩΣΗ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ
Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 19/1/19 1 - 4
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟ 4 26/1/19 5 - 4
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 ΑΚΑΔ. COERVER 2 3/2/19 3 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 2 9/2/19 3 - 1
Α.Ε ΓΕΡΑΚΑ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 16/2/19 3 - 0 (A)
2ος γύρος (15 αγώνες)
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 23/2/19  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 12 (Οράνιε) - 3ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ Κ 12

Έφορος τμήματος : Δημήτρης Κουτουνίδης

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 13/10/18 1 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΟΣΦΠ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (έδρα) 20/10/18 2 - 1
MAROYSI ATHLETIC CENTER Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 03/11/18 3 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 10/11/18 7 - 0
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 18/11/18 1 - 3
Α.Ε ΓΕΡΑΚΑ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 24/11/18 0 - 4
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/12/18 4 - 3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 8/12/18 2 - 6
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 15/12/18 5 - 1
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 12/1/19 ΑΝΑΒΟΛΗ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 19/1/19 4 - 2
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 26/1/19 ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 2/2/19 4 - 0
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 JUVENTUS ATHENS ACADEMY 2 9/2/19 2 - 0
Π.Ο.Ψ. 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 16/2/19 2 - 3
2ος γύρος - 3Α ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12 (7 αγώνες)
ΠΑΠΑΓΟΣ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 23/2/19  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 12 (Celeste) - 1ος ΚΙΒΩΤΟΣ Κ 12

Έφορος τμήματος : Χάρης Καλαντζάκος

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 Π.0 ΨΥΧΙΚΟΥ 2 13/10/18 3 - 1
ΑΚΑΔ.ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 20/10/18 3 - 1
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 03/11/18 1 - 3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 10/11/18 0 - 3 (A)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 17/11/18 2 - 2
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 24/11/18 1 - 0
Α.Σ.Κ  ΝΤΕΡΗ 3 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 1/12/18 0 - 1
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 JUVENTUS ATHENS ACADEMY 3 8/12/18 1 - 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3                                      Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 15/12/18 1 - 0
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΑΚΑΔ .Γ.ΠΕΠΠΕΣ 3 12/1/19 2 - 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 19/1/19 4 - 0
2ος γύρος
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 27/1/19 2 - 5
ΑΚΑΔ.ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 3/2/19 2 - 3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 9/2/19 ΑΝΑΒΟΛΗ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 16/2/19 2 - 5
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23/2/19  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 12 (Αλμπιρόχας) - 2ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κ-12

Έφορος τμήματος : Χρήστος Κοντογιώργος

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 12/1/19 (ΦΙΛΙΚΟΣ) 0 - 5
ΑΚΑΔ. COERVER Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 19/1/19 (ΦΙΛΙΚΟΣ) 3 - 0
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 ATLANTIS F.C ACADEMY 26/1/19 1 - 2
Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 2/2/19 ΑΝΑΒΟΛΗ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 ΚΟΣΜΟΣ Β.Π 2 9/2/19 4 - 3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 16/2/19 0 - 3 (A)
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 ΣΧ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 23/2/19  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 14 (Πάντσερ) - ΚΙΒΩΤΟΣ Κ 14

Έφορος τμήματος : Χρήστος Προφίλης

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13/10/18 1 - 2
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔ. Γ. ΠΕΠΠΕΣ 3 21/10/18 1 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18/11/18 (22/12/18) 4 - 1
ATLANTIS F.C ACADEMY Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ (E) 25/11/18 2 - 2
Γ.Σ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕΚ ROOTS Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1/12/18 ΑΝΑΒΟΛΗ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 9/12/18 1 - 0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15/12/18 2 - 6
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 13/1/19 1 - 2
MAROYSI ATHLETIC CENTER ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 19/1/19 ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 26/1/19 3 - 3
2ος γύρος
ΑΚΑΔ. Γ. ΠΕΠΠΕΣ 3 ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3/2/19 4 - 1
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 10/2/19 1 - 5
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 17/2/19 1 - 4
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΟΣΦΠ ΣΧ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 23/2/19  

Βαθμολογία και αποτελέσματα στο Soccerlink

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ K 16 (ΡΟΧΙΠΛΑΝΚΟΣ) - 1ος ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ Κ 16

Έφορος τμήματος :

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ Π.0 ΨΥΧΙΚΟΥ 14/10/18 2 - 2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21/10/18 3 - 4
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 03/11/18 3 - 1
SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11/11/18 1 - 3
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 17/11/18 0 - 0
Α.Ε ΓΕΡΑΚΑ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24/11/18 0 - 7
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2/12/18 3 - 2
SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8/12/18 3 - 1
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ ELITE ATHENS CLUB 16/12/18 2 - 2
ATLANTIS F.C ACADEMY Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12/1/19 1 - 1
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 19/1/19 1 - 0
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΥΑΝ. ΑΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 26/1/19 1 - 0
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΑ 3/2/19 2 - 1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9/2/19 ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ    16/2/19     4 - 2
2ος γύρος
Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 23/2/19  

Βαθμολογία και αποτελέσματα στο Soccerlink

 

© 2013 Oμιλος Φιλάθλων Χολαργού. Όλα τα δικαιώματα κατοχυρωμένα

Υλοποιήθηκε από Webnode