Πρόγραμμα Αγώνων για το σκ 15-16/6/19

ΤΜΗΜΑ           ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Κ 6 (Babini) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY - - Γήπεδα 5x5 (Νταμάρι)
Κ 8 (Lions) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 1 - ΡΕΠΟ

 

K 8 (Tigers) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 2 - ΡΕΠΟ

 

Κ 10 (Selecao) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 - ΡΕΠΟ  
Κ 10 (Albiceleste) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - ΡΕΠΟ  
Κ 10 (Tricolore) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 3 - ΡΕΠΟ

 

K 10 (Ατζούρι) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟY 4 - ΡΕΠΟ

 

Κ 12 (Οράνιε) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΡΕΠΟ  
Κ 12 (Celeste) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 - ΡΕΠΟ  
K 12 (Αλμπιρόχας) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 - ΡΕΠΟ

 

Κ 14 () Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΡΕΠΟ  
Κ 14 (Πάντσερ) O.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΡΕΠΟ   Χολαργού Β’ (Νταμάρι)
Κ 16 (1) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΡΕΠΟ  
K 16 (ΡΟΧΙΠΛΑΝΚΟΣ) Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΡΕΠΟ  
Κ 18 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ -    

 

Ώρα συγκέντρωσης αθλητών

ΤΜΗΜΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ      
Κ 6 15' νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 8 (Lions) 15’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 8 (Tigers) 15’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 10 (Selecao) 20’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 10 (Albiseleste) 20’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 10 (Tricolore) 20’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 10 (Ατζούρι) 20’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 12 (Οράνιε) 30’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 12 (Celeste) 30’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 12 (Αλμπιρόχας) 30’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 14 (1) 45’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 14 (Πάντσερ) 30’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 16 (1) 30’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 16 (ΡΟΧΙΠΛΑΝΚΟΣ) 30’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο
Κ 18 60’ νωρίτερα Ώρα   στο γήπεδο

 

Ομάδες Αποστολής

K 6         :  ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ

K 8 (Τουρνουά Παπάγου): Αδρίμης Γιώργος, Ηρακλειανός Ευάγγελος, Μανδελένης Κωνσταντίνος, Καλαρύτης Κωνσταντίνος, Κοτσώνης Ιωάννης, Λελεντζής Ηλίας, Μαργαρίτης Αναστάσιος, Μαυράκης Θεόδωρος, Πρίμπας Στέφανος, Σκέντος Γιάννης, Τσέλιος Ανδρέας (+3)

K 10 (Selecao): Αρμάος Λάμπρος, Βλαχοδημήτρης Ανδρέας, Γιαλούρης Ιωάννης, Ευσταθίου Άγγελος, Κατσοχρήστος Κωνσταντίνος, Μαργαρίτης Δημήτρης, Μαχαίρας Παύλος, Μπριλάκης Εμμανουήλ, Χασιώτης Βασίλειος (+1)

K 10 (Albiceleste)Αμεραλής Στέφανος, Βλαχοδημήτρης Ανδρέας, Καπέτας Χρήστος-Μάριος, Καραγεώργης Αναστάσιος, Καργιός Αλέξανδρος, Μιχαλιτσιάνος Νικόλαος, Παπασιδέρης Γιώργος, Πέτοβιτς Αντώνης, Τσίγκανος Αλκιβιάδης, Τσίγκανος Κωνσταντίνος (+4)

K 10 (Tricolore): Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής

K 10 (Ατζούρι): Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής

K 12 (Οράνιε): Καλαντζάκος Ηλίας, Νικόλαρος Γιώργος, Αρβανίτης Παναγιώτης, Μαραγκός Αριστείδης, Στεφανούρης Σωτήρης, Κουτουνίδης  Αριστείδης,  Μάλλιακας Κωνσταντίνος, Μπίνας Γαβριήλ, Αγορίτσας Γιάννης, Βλαχοδημήτρης Ανδρέας, Ασπραδάκης Αλέξης, Παπαδάτος Νέστορας, Σοφρονάς Άγγελος, Θεοχάρης Γιώργος

K 12 (Celeste): Καλαντζάκος Ηλίας, Μέτικος Άγγελος, Ορφανός Γιάννης, Σφαέλος Κωνσταντίνος, Στεφανούρης Σωτήρης, Ασπραδάκης Αλέξης, Αυριλιώνη Χαρά, Λαζαρίδης Παναγιώτης, Παρασκευοπούλου Ιωάννα, Τριανταφυλλάκος Αλέξανδρος, Δημητρίου Βασίλης, Δημητρίου Γιάννης, Βλασταράς Παναγιώτης, Βλασταρά Χρυσάνθη (+3)

K 12 (Αλμπιρόχας): Καλαντζάκος Ηλίας, Μέτικος Αγγελος, Κοντογιώργος Χάρης, Τζαμάκος Δημητρης, Μαρουδίτσης Παναγιώτης, Μπορίτσι Αλέξανδρος,  Σαλίου Ανδρεας, Βελάγιας Κωνσταντίνος, Βλαχοδημήτρης Ανδρέας, Αρμάος Λάμπρος, Κατσοχρήστος Κωνσταντίνος, Ευσταθίου Αγγελος, Χασιώτης Βασίλης, Γιαλούρης Γιάννης (+3)

K 14 (ΕΠΣΑ): Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής

K 14 (Πάντσερ): Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής

K 16 (ΕΠΣΑ): Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής

K 16 (ΡΟΧΙΠΛΑΝΚΟΣ): Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής

K 18 (ΕΠΣΑ): Πάλλας Σπύρος, Γκλιάτης Ιάσονας, Πλούμης Ιωάννης, Σκότζος Κωνσταντίνος, Τσαμαντιώτης Αλέξανδρος, Σωπασουδάκης Στέλιος,   Βιντζετσάτος Βαγγέλης, Σμύρης Βασίλης, Λουσίδης Κωνσταντίνος, Παναγόπουλος Νίκος, Ντολόρι Τόλε, Χριστοφιλόπουλος Χρήστος, Κέβιν Πίρε, Μάντζιος Βασίλης, Παροικάκης Νίκος

 

© 2013 Oμιλος Φιλάθλων Χολαργού. Όλα τα δικαιώματα κατοχυρωμένα

Υλοποιήθηκε από Webnode