Πρόγραμμα αγώνων για τισ 16/06 & 17/06/2018

ΤΜΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Αστεράκια Προπόνηση ή φιλικός Σάββατο 16/6, 10:00 5x5 Νταμάρι
Pre-Junior 1 (soccerlink) ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΡΕΠΟ  
Pre-Junior 2 (soccerlink) ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΡΕΠΟ -
Pre-Junior 3 ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡ. Σάββατο 16/6, 10:00 5x5 Νταμάρι
Junior 1 (soccerlink) ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΕΠΟ  
Junior 2 (soccerlink) ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΕΠΟ -
Παμπαιδικό ΟΦ Παμπαιδικό - ΟΦ Παιδικό Σάββατο 16/6, 09:30 Χολαργού Β' (Νταμάρι)
Παιδικό  ΟΦ Παμπαιδικό - ΟΦ Παιδικό Σάββατο 16/6, 09:30 Χολαργού Β' (Νταμάρι)
Εφηβικό ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Κυριακή 17/6, 19:00 Γουδί

 

Ώρα συγκέντρωσης αθλητών

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ:  10:00 στο γήπεδο

Pre-Junior 1: στο γήπεδο

Pre-Junior 2:  στο γήπεδο

Pre-Junior 3: 09:45 στο γήπεδο

Junior 1: στο γήπεδο

Junior 2: στο γήπεδο

Παμπαιδικό : 09:00 στο γήπεδο

Παιδικό : 09:00 στο γήπεδο

Εφηβικό : 18:00 στο γήπεδο

 

Ομάδες αποστολής (για τα υπόλοιπα τμήματα είναι ολόκληρη η ομάδα)

Αστεράκια: Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής

Pre-Junior 1: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΜΠΑΛΛΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΚΑΤΣΟΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ,  ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΡΜΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ,  ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΑΖΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ, ΒΕΛΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΤΗΣ

Pre-Junior 2: ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ,  ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΚΑΠΕΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΑΛΚΑ ΖΕΝ, ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΚΑΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΠΕΤΟΒΙΤΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΚΙΟΥΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ, ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

Pre-Junior 3: ΖΙΩΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΜΠΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΖΗΣΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΣΙΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΛΑΘΑΣ ΧΑΡΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΤΟΠΟΥΛΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΡΩΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΦΩΤΗΣ, ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ

Junior 1: ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ,  ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,  ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΣΟΦΡΩΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΚΟΥΤΟΥΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΜΑΛΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΠΙΝΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΝΙΚΟΛΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ, ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

Junior 2:  ΣΦΑΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΔΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ, ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΘΥΜΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΑΖΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ,  ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΣΑΛΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΒΕΛΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΠΟΡΙΤΣΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΤΗΣ, ΣΕΣΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Παμπαιδικό :  Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής

Παιδικό : Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής

Εφηβικό Ότι έχει ανακοινώσει ο προπονητής


 

© 2013 Oμιλος Φιλάθλων Χολαργού. Όλα τα δικαιώματα κατοχυρωμένα

Υλοποιήθηκε από Webnode